Fundacja Radia Niepokalanów

FUNDACJA RADIA NIEPOKALANÓW realizuje swoje cele poprzez promocję wartości chrześcijańskich i uniwersalnych niosących człowiekowi wiarę i nadzieję we wszystkich rodzajach mediów;Naszą misją jest popularyzowanie nauczania Kościoła Katolickiego w multimediach i prowadzenie programów, akcji i kampanii promujących Dobrą Nowinę; prowadzenie serwisów internetowych; promowanie i szerzenie wiedzy na temat znaczenia instytucji mediów we współczesnym świecie; organizowanie i prowadzenie, szkoleń, konferencji, sympozj

OVERVIEW

The domain fundacjarn.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the higher page views). We have crawled twenty pages within the web site fundacjarn.pl and found three websites linking to fundacjarn.pl. There are two social network platforms enjoyed by fundacjarn.pl.

FUNDACJARN.PL TRAFFIC

The domain fundacjarn.pl is seeing varying amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for fundacjarn.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjarn.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjarn.pl

LINKS TO FUNDACJARN.PL

Radio Niepokalanów

Dziś jest czwartek, 13 sierpnia 2015. Chrześcijańska lista przebojów - Muzyczne Dary. Gospel Box - magazyn muzyczny. KRS Kultura, Religia, Społeczeństwo. O zagrożeniach duchowych i nie tylko. Prawdziwi ludzie - prawdziwe historie. Głos młodzieży - audycje archiwalne.

Franciszkańskie Seminarium w Łodzi-Łagiewnikach

Tu możesz zostawić intencję, którą będziemy polecać Bogu w naszych modlitwach. Panie, co chcesz, abym czynił? Tu dowiesz się, gdzie otrzymać odpowiedź na to pytanie. Jeśli chcesz do nas napisać lub zadzwonić, to tu znajdziesz potrzebne informacje. Święty Maksymilian jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych świętych franciszkańskich.

WHAT DOES FUNDACJARN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjarn.pl Mobile Screenshot of fundacjarn.pl Tablet Screenshot of fundacjarn.pl

FUNDACJARN.PL SERVER

We found that a single page on fundacjarn.pl took one thousand and thirty-one milliseconds to stream. Our parsers could not observe a SSL certificate, so our parsers consider fundacjarn.pl not secure.
77.55.126.84

We observed that fundacjarn.pl is using the Apache/2 server.

Fundacja Radia Niepokalanów

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The domain has the following on the site, "Korzystamy z plików cookies w celach statystycznych i umożliwienia funkcjonowania serwisu." I observed that the web site also said " Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę." They also stated " Informacje o możliwości zmiany ustawień cookies . Zgadzam się, zamknij X. To nowo powstała strona internetowa, poświęcona Słudze Bożemu - franciszkaninowi, ojcu Wenantemu Katarzyńcowi. Rozlicz swój PIT za darmo." The meta header had Fundacja Radia Niepokalanów as the first keyword. This keyword was followed by FUNDACJA, RADIO, and NIEPOKALANÓW which isn't as important as Fundacja Radia Niepokalanów. The other words the site uses is RADIO NIEPOKALANÓW. edukacja medialna is also included and might not be viewed by search parsers.

SEE OTHER BUSINESSES

Pokój i Dobro Strona franciszkańskiego zespołu

Radziejów to małe miasto na Kujawach z bardzo długą i ciekawą historią. Animacja muzyczna podczas akcji Naszego Życia. Animacja muzyczna i koncert w kościele pw. Nowy rok, nowe wyzwania. Rozpoczął się nowy 2017 rok! Wszystkim Wam życzymy, aby obfitował on w Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne dary łaski do podejmowania codziennych wyzwań, tych prostych oraz tych trudnych.

Faith House

Faith House provides a safe, accepting home and practical help to young, single women facing an unplanned pregnancy. Finding a Home for Faith House. We are actively looking for a place to call home for Faith House. We are working closely with a realtor who has been tirelessly sending us potential properties, and driving all over the Hudson Valley to show us homes we think might serve the ministry well.

Velmed - Prodaja Medicinskih Proizvoda

ISO 9001 certifikat za politiku kvalitete poslovanja. Potvrđuje naše visoke standarde rada i poslovnosti. Uspjeh u poslovanju temeljimo na. je tvrtka koja obavlja poslove zastupanja, posredovanja, uvoza i veleprodaje medicinskih proizvoda. Kateteri, stentovi, drenaže, mrežice, igle, instrumenti i uređaji, te endoskopski pribor i instrumenti. 385 1 24 31 006. 385 1 23 43 417.

dalle Periferie voci dalle periferie del mondo e della società

Voci dalle periferie del mondo e della società. Para leer este artículo en castellano, haz clic aquí. Le nostre compagne sono andate in Palestina per prendere parte alle azioni della campagna WELCOME TO PALESTINE. Riportiamo i loro messaggi che ci pregano di diffondere. Inoltre questi attivisti resistevano alla deportazione, per cui in queste circostanze diversi aerei non hanno potuto decollare.